امروز:

بزرگترین و محبوبترین بازی های کامپیوتری (PC)


به دنبال بهترین بازی های PC رایگان هستید؟ این که آیا شما شکست خورده اید یا صرفا صرفه جویی کنید، رایگان یک نقطه قیمت است که به کیف پول همه جذاب است. ما بهترین بازی های رایگان را در کامپیوتر تضمین کرده ایم تا یک جریان تقریبا بی پایان از تفریحات مکمل را ارائه دهیم. همه شما باید صرف وقت خود را.

از نظامی به علمی تخیلی به فانتزی، از MMOs به بلوک سازندگان به کارت battlers، به نظر می رسد که صفر می تواند شما را بسیار در جهان بازی F2P خرید - و برخی از کلاسیک در دسترس ترین در دسترس ترین در دسترس است. از پدیده های فرهنگی مانند Fortnite، به کلیساهای تمام وقت مانند Team Fortress 2، بازی های خوب برای رایگان وجود دارد که به معنای واقعی کلمه هر بازیگر PC است.

برای شروع در سفر خود به بازی های رایگان بازی های رایانه ای رایگان، شما فقط باید به این لیست بسیار گسترده که ما با هم قرار داده اید نگاه کنید پیدا کردن این بازی های رایگان بازی های رایانه ای به ما یادآوری می کند که چقدر جهان آمده است؛ شما واقعا می توانید بازی های سه گانه ای را بدون صرف یک پنی انجام دهید. Warframe بزرگتر از سرنوشت است، پالادین ها به عنوان Overwatch شیک و League of Legends تنها MOBA که باید مراقبت کنید. بنابراین بدون نیاز به توضیح بیشتر، بهترین بازی های رایگان در کامپیوتر است.

سحر و جادو: عرصه جمع آوری

با تشکر از CCG titan Hearthstone، کارشناسان کارت بازی بسیار بیشتری نسبت به موارد استفاده شده وجود دارد. بازی های جدید کارت بازی می توانند بر روی بازی هایی مانند Gwent یا The Elder Scrolls حرکت کنند: Legends برای پیچ و تاب های مضمون که دارای چند مکانیک جدید هستند، اما اگر شما می خواهید یک چالش واقعی، شما نمی توانید Magic: The Gathering Arena را ضرب و شتم کنید.

 

جادوگران آخرین بندر دیجیتال بازی کارت کارت اعتباری مطمئنا برای خستگی ناپذیر نیستند - این بر اساس بازی کارت تجاری است که از سال 1993 آغاز شده است، بنابراین شما فقط می توانید چند کارت و کلمات کلیدی در بازی را تصور کنید. سحر و جادو: عرصه جمع آوری یک کار عالی از از بین بردن برخی از این بار تاریخی است در حالی که حفظ بیشتر پیچیدگی که باعث جادو به طوری ویژه، و آن را با تمام انیمیشن های هیئت مدیره و لذت های حسی که ما انتظار می رود از مدرن CCGs

 

بازی سحر و جادو: جمع آوری به صورت رایگان

 

 

الان بازی کن

جهان جنگ افزارها

اگر شما ایده World of Tanks را دوست دارید اما میدان جنگ فقط به اندازه کافی مرطوب نیست، پس شما نیاز به جنگ جهانی دوم دارید. کنترل نیروهای دریایی به مفهوم deathmatch، کنترل ساده و استقبال می شود، اما اجازه می دهد تاکتیک های جالب توجه. World of Warships سرگرم کننده تر از تعاملات دریایی در مورد Total War است، قطعا قابل در دسترس تر از شکارچی خاموش و دور، بسیار عمیق تر از بازی های دزدان دریایی. تعجب آور عمیق، اگر شما طنز زیردریایی را رد کنید. صحنه ی جنگ جهانی دوم نیز بسیار هیجان انگیز تر از هر گونه حق بودن است.

 

بازی جنگ های جهانی را به صورت رایگان بازی کنید

 

 

الان بازی کن

جنگ های جنگی 2

Guild Wars 2 یکی از بهترین MMOs موجود است. حتی بهتر: شما می توانید یک تکه بزرگ از آن را به صورت رایگان بازی کنید. از انجام سنتی برای NPC ها به حوادث منطقه ای که هر کس می تواند ناگهان درگیر و به عنوان یک تیم بزرگ برای پایین آوردن رئیس و یا کمک به یک روستای سوزان کار می کند، باید انجام شود. شما باید برای رسیدن به قلب تپه ها گسترش بپردازید، اما بازی پایه ای رایگان به اندازه کافی بزرگ است و عقب ماندگاری داستان های زندگی در حال حاضر برای بازی به این معنی است که می توانید ببینید، کشف کنید و درگیر با

 

Play Guild Wars 2 به صورت رایگان

 

 

الان بازی کن

تیغ و روح

داستان "تیغه و روح" از سفر به غرب است: به اندازه کافی در آسیا به منظور درخواست 10،000 امضا برای آزادی گسترده تر، این MMO هنرهای رزمی از زمان تحت نظارت NCSoft غرب منفجر شده است. کلید موفقیت آن چیست؟ شمشیربازی با سیم پیچ مستقیم از ببری کوروشین، اژدها پنهان و یک طرح انتقامجویانه ی حرکتی مشابه کشتن بیل است. این یک بسته برجسته از بهترین ووشو است. اگر کمی مراقب باشید که از یک MMO جدید شروع کنید، از راهنمای ماجرای Blade & Soul دیدن کنید .

 

بازی تیغه و روح را به صورت رایگان

 

 

الان بازی کن

WARFACE

Warface یک تیرانداز نظامی سریع عمل است، اما کمتر با رئالیسم نسبت به همتایان خود مواجه است. Warface می خواهد شما را به انجام دو چیز بپردازد: با تیم خود در محل مرگ شهر همکاری کنید و در حالی که یک اسلحه شلیک می کنید، اسلاید را بر روی الاغ خود قرار دهید. ساخته شده توسط Crytek، توسعه دهندگان پشت کرایسیس و اصلی Far Cry، شما می توانید اطمینان حاصل کنید که از DNA از بازی های FPS سطح بالا ساخته شده است.

 

Warface را به صورت رایگان بازی کنید

 

 

الان بازی کن

CROSSOUT

Crossout MMO مبارزه با وسایل نقلیه ای است که در آن شما ماشین های بی نظیری را طراحی می کنید و سپس آنها را در کنار بازیکنان دیگر نبرد می کنید. تنظیم فضای Mad-Max-stye یک بیت انتزاعی پس از آخرالزمانی، تاکید بر سفارشی سازی عمیق و همچنین رانندگی و هدفگیری عالی است. Crossout شامل انواع بازی های همکاری و رقابت بازی، و همچنین یک بازار پر از کالاهای قابل فروش است. تعداد زیادی از جناح های Crossout ، انواع مختلف بدن، اسلحه، توپ و زره تضمین می کند که راه های مختلفی برای بازی وجود دارد ... هر چند آنها همه بسیار مرگبار است. Crossout که در ماه مه سال گذشته راه اندازی شد، یکی از بهترین بازی های PC سال 2017 بود.

 

Crossout را به صورت رایگان بازی کنید

 

 

الان بازی کن

تندر جنگ

شما مجبور نیستید گروهی از علاقه مندان به هوانوردی دوستانه را در یک هیئت مدیره پیدا کنید و برای لذت بردن از جنگ تندر به بخش اسکادران مجازی خود بپیوندید. شما مجبور نیستید بین واقعیت یا دسترسی به آن انتخاب کنید. شما فقط آن را دانلود کنید، و سپس شما پرواز - و یا رانندگی، و یا تیراندازی، و یا حتی هر دو در یک زمان. این بازی مبارزه با انبوه چند نفره WW2 به زحمت شامل تمام انفجارها و هیجان هایی است که هواپیماها و تانک ها قادر به تولید هستند. مطمئن نیستم از کجا شروع کنم؟ راهنمایی های جنگ تندر ما به توپ تانک شما در جهت درست کمک می کند. اگر شما به دنبال بازی های جنگی هستید که شما را در ضخامت آن قرار می دهند، پس جنگ تندر برای شما مناسب است.

 

بازی جنگ تندر را به صورت رایگان بازی کنید

 

 

الان بازی کن

جهان مخازن

World of Tanks 1.0 یکی از قدرتمندترین بازی های تانک های پلی استیشن است که یک شبیه ساز مخزن قابل دسترس و هیجان انگیز است که بر پایه مکانیک بازی پیچیده ساخته شده است. این دو تیم از مخازن با یکدیگر در یک سناریوی مرگبار کلاسیک قرار دارند. صدها وسیله نقلیه برای باز کردن قفل در ده مرحله مختلف وجود دارد، از نظرسنجی های سریع تا حیرت های سنگین. شما در مورد چگونگی تانک Wargaming موفق خواهید شد که شگفت زده شوید.

 

بازی جهان از مخازن به صورت رایگان

 

 

الان بازی کن

ستاره دنباله دار آنلاین

چه کسی نمی خواهد کنترل یک فضاپیما را بگیرد، حاشیه های کهکشان را بیرون کشید، بیگانگان خطرناک را بیرون بکشد و یک خلبان نخبه حرفه ای را بسازد؟ Star Trek Online شانس شما برای نشان دادن اینترنت است که شما Picard بهتر از Picard را می سازید. یا حداقل، از آنها انجام می شود. هر تلاش در این MMO مانند یک سری از نمایش است، و هر سری ماموریت قوس است، تکمیل شده با episode گاه به گاه پرکننده. بسته بندی شده با بهترین قطعات از جهان رادنبری، این تنها MMO برای Trkkie درست است.

 

Play Star Trek Online به صورت رایگان

 

 

الان بازی کن

NEVERWINTER

Neverwinter از یک خط طولانی از RPG های بلند پروازانه و Multiplayer Dungeons & Dragons می آید - از جمله هر دو Neverwinter Nights اصلی - اولین MMOs با گرافیک - و بازی BioWare با همین نام. Neverwinter ، با این حال، ارزان ترین در حال حاضر در 0.00 $ وسوسه انگیز است، و از مزایای تخصص انبوه چند نفره از شهر قهرمانان استودیو Cryptic. این یکی از بهترین بازی های RPG در این لیست با مبارزه با تمرین متمرکز، چالش کشیدن سیاه چال ها و مکان های شگفت انگیز برای کشف است . این نیز سرویس فوق العاده خدمات فن آوری Forgotten Realms: جایی است که شما می توانید هر دو RA Salvatore Drizzt و Minsc از دروازه Baldur را ملاقات کنید.

 

Neverwinter را به صورت رایگان بازی کنید

 

 

الان بازی کن

ستارگان

یک فضای رنگارنگ و فضایی که شما را در یک جهان چند نفره ای قرار می دهد، جنگ ستارگان شما را در وسط یک تفرج بین پلانتی قرار می دهد که شامل هر دو PvE و PvP می شود. فضای خالی آن به اندازه هر بخش دیگری از فضایی است که شما ممکن است آن را نام ببرید، در حالی که محیط های شلوغ و منحصر به فرد آن، تونل های پیچیده سری های فرود را یاد می گیرند.

 

بازی جنگ ستارگان را به صورت رایگان

 

 

 

 

الان بازی کن

ماشین آلات سنگین فلز

عاشق ریف های گیتار و خرابکاری های تخریبی البته که انجامش میدی. ماشین های سنگین فلز یک ماشین جنگی 4V4 است که با این دو ازدواج می کند. هدف ساده است: شما و سه هم تیمی شما باید با عجله به جمع آوری بمب بپردازند و آن را به هدف تیم دیگر ببرند، یا به عبارت بهتر، فک های مرگ. شما می توانید سعی کنید از قتل عام و یا اجتناب از آن، و یا ضرب و شتم در این بی رحمانه در مبارزه با ماشین باله اسلحه راکت لیبرال استاد. این هنوز در دسترسی Early، اما ماشین آلات سنگین فلز به خوبی ساخته شده و سوار شدید است.

 

ماشین آلات سنگین فلزات را به صورت رایگان بازی کنید

 

 

فاینال فانتزی XIV

FFXIV جای خود را در میان بهترین بازی های رایانه ای به سختی به دست آورده است. پس از وقوع فاجعه آمیز و چند ماه صرف توسعه حالت های بازیابی توسعه دهنده میدان Enix موفق به سمت راست MMO بلند پروازانه خود را در فاینال فانتزی و ساخت یکی از بهترین جوامع بازی در طول راه. و بله، در حالی که بازی کامل رایگان نیست، شما می توانید زمان زیادی را به نسخه آزمایشی رایگان سرمایه گذاری کنید که پیشرفت شما در سطح 35 را محدود می کند.

 

Realm Reborn فقط یک بازی کامپیوتری عالی نیست، این واقعا بر روی همه چیزهایی است که مجموعه سری Final Fantasy را بسیار محبوب می کند: دنیای زیبا، شخصیت های غیر عادی، پازل های شیک و مخلوقات شایان ستایش. شما همچنین می توانید منتظر بسیاری از گسترش های گسترده مانند Final Fantasy XIV: Shadowbringers ، و همچنین جریان ثابت در شخصیت های جدید و شغل مانند FFXIV آبی Mage .

 

 

WARFRAME

همه چیز در فضا بهتر است، زیرا Warframe با نینجاها در موضوع فضایی ثابت می شود. این یک بازی شخص ثالثی است که در آن تیم های نینجاها در زورهای قدرتمند 'Warframe' قرار می گیرند تا افراد بد را به هم بزنند یا فقط در dojo آویزان شوند. این ترکیب برخی از عناصر MMO با حساسیت یک بازی اکشن ساده تر، ایجاد چیزی نرم و صاف، هیجان انگیز، و بسیار اجتماعی است. اگر چه این بدون عمق نیست: شما می توانید صدها ساعت را به تکمیل سازه Warframe بریزید . این بازی اغلب با Destiny مقایسه می شود و بازیکنان Warframe حتی به شما می گویند که این بسیار بهتر از تیرانداز سه گانه Bungie است.

 

 

ببخشید

به دنبال فرمول مشابه لیگ افسانه ها و Dota 2، اسمیت دارای تیم هایی از پنج بازیکن است که در تلاش برای مبارزه با راه خود به حریف خود هستند. با این حال، به جای دادن بازیکن به سمت بالا از نظر میدان جنگ، آن را انتخاب یک دیدگاه شخص ثالث، تغییر تمرکز بازی از تاکتیک به عمل است. به علاوه، به جای فهرستی از شخصیت های فانتزی رنگارنگ، هر یک از بازیکنان نقش خدایان اساطیر قادر به الهام از ادیان واقعی، از نروژ به سلتیک به چینی را می گیرد.

 

 

SHADOWVERSE

مدت کوتاهی پس از انتشار تلفن همراه Shadowverse در ژاپن در سال 2016، این بزرگترین بازی کارت استراتژیک در کشور بود و با دلایلی چون این CCG جذاب طراحی شده شما را به آرامی با آموزش خود و حالت تک نفره داستان ساده، و نگه می دارد شما با گیم پلی پیچیده و کارت های جدید هر سه ماه آینده بازگرداند. شما باید هفت طبقه رهبر مختلف را انتخاب کنید، و هر کدام به عمق استراتژیک قابل توجهی می رسند. این که آیا شما یک بازیکن پرخاشگر، محتاط و یا اب زیر کاه هستید، Shadowwap به سبک بازی شما خدمت خواهد کرد.

 

 

سرانداز

مطمئنا، هیولا شکارچی: جهان ممکن است در نهایت جهش به کامپیوتر، اما Dauntless ارائه می دهد همان گیم پلی هیولا درخشان در بودجه صفر است. Dauntless به شما اجازه می دهد با سه تا از دوستان خود در همکاری و همراهی با یک سری از Behemoths به طور فزاینده ای به چالش بکشید ( اگر شما نیاز به کمک دارید، راهنمای هدایت ما را بخوانید )، هر کدام یک مجموعه جدید از حملات و توانایی های یادگیری و غلبه بر آنها را فراهم می کند . فقط مطمئن شوید که حزب شما در حال بسته بندی سلاح های مختلف است زیرا شما نیاز به زنجیر زدن توانایی ها و combos برای ایستادن هر گونه شانس گرفتن این جانوران چالش برانگیز است.

 

 

SKYFORGE

Skyforge باهم مخلوط علمی تخیلی و فانتزی برای یک MMO اقدام بسیار سنگین است که خوشحال است که بسیاری از قوانین را که بسیاری از بازی های دیگر به آن پیوسته اند، از بین ببرد. هیچ طبقه بندی و طبقه بندی دقیقی وجود ندارد: در عوض شما شخصیت خود را توسعه می دهید اما دوست دارید هر زمان که بخواهید می توانید بین نقش های رزمی مختلف مبادله کنید. همانطور که قدرت بیشتری به دست آورده اید، در نهایت تبدیل به یک تجسم خدا خواهید شد و با پیروان خود تکمیل خواهید شد.

 

خندید

هنگامی که به مینی بازی می آید، مجموعه کارت بر پایه کارت بر اساس Temeria در The Witcher 3 لذت می برد : Wild Hunt دقیق تر و یا اجباری نمی کند. جهان ممکن است تهدید می شود توسط تهدید کنندگان، افراد بد پوشانده و یخ زده همه چیز، اما آن را Gwent بود که ما ساعت های بی شماری را از دست دادیم.


منبع : https://www.pcgamesn.com/100-best-free-pc-gamesنوشته شده در : جمعه 2 فروردین 1398  توسط : احسان خواجه امیری.    نظرات() .

مریم
جمعه 2 اسفند 1398 03:56 ب.ظ
سلام میشه اطلاعاتی هم در مورد ساز گیتار بزارید ممنون میشم.
حسین
جمعه 8 شهریور 1398 09:17 ق.ظ
سلام ممنون از مطالب خوبی که برای ما به اشتراک گذاشتید
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو